Friday, March 18, 2011

IT'S FRYDAY

It's Fryday (yes, i ment to write it like that. It's all Rebecca's fault ;D) and spring break!!!!!

FUN FUN FUN!


Ha, no, seriously, it's great! Sure, we wrote some test-essay thingy in the morning, but after the gym and some hanging out on town i just feel great! Though this spring break will be all about studying for the exams, i'm still relieved. I think i'm gonna live in the library, because i'm not very good at studying all by myself at home - too many distractions (internet, TV and fridge).
Anyways, feelin' good and thinking of baking a... cheesecake perhaps? Dunno, but i sure know that we all deserve a treat!

This was soooo good! With some helpful herbs to stimulate the brain or whatever :D

On kurikuulus FRYDAY (tänks, Rebecca, et selle selgeks tegid ;D) ning kevadvaheaeg!!!!

FUN FUN FUN!

Haha, aga tõsiselt nüüd, see on suurepärane! No olgu, kirjtasimegi täna proovikirjandit, aga minul hakkas peale jõuksi ja väikest linna peal kondamist kohe parem! See kevadvaheaeg möödub nüüd küll eksamiteks õppides, aga mind valdab siiski kergendustunne, sest noh... vaheaeg! Arvan, et sel nädalal elan raamatukogus, sest ma ei suuda eriti kodus üksi õppida - liiga palju segavaid faktoreid (internet, teler ja külmkapp).
Igatahes, tuju on hea ja ma arvan, et küpsetan... juustukoogi ehk? Eeeei tea, aga seda tean kindlalt, et me kõik väärime väikest preemiat!

No comments

A Blog by Kriss. All rights reserved. © Maira Gall.