Wednesday, October 29, 2014

Blast Off 2014

Eelmise nädalalõpu happening'e - neljapäeval Blast Off'i kontsert (vau, unustasin täiesti sellise ürituse olemasolu ära vahepeal), reedel pisut Mozartit ja Beethovenit Alsioni kontserdisaalis ja laupäeval üsna rutakas otsus minna Tuttenisse Halloweeni peole. Kuna mu ootused Tuttenile on suhteliselt nullilähedased, siis pidin suure üllatusega tunnistama, selle pooleteise aasta jooksul on midagi siiski paremuse poole muutunud ja pidu oli isegi täitsa hea! Aga ehk on asi lihtsalt õppeaasta alguse fenomeniga (ehk siis kõik freshmen'id on maru-aktiivsed ja käivad igal peol ning hoiavad meeleolu üleval). 
No ja pühapäeval oli tööpäev, mis pakkus samuti üllatusi sellega, et oli üsna rahulik ja saime enne kella 14 vabaks. Ilmselt eelnev vaheaja nädal, mil oli suht tavaline kella 16ni passida, karastas meid nii ära, et peale seda on iga vaheaja-järgne tööpäev nagu puhkus palmisaarel.
//
Some happenings from last weekend - Blast Off on Thursday, some music from Beethoven and Mozart on Friday at Alsion and a spontaneous decision to join the Halloween party at Tutten on Saturday. Since my expectations to that place are basically non-existant, I do have to admit that something has changed for the better during the 1.5 years I haven't been there and it was actually a fun party. Or maybe it's just the 'beginning of the academic year' phenomenon, where the freshmen are still 'fresh' and going crazy on every damn party in the town.
And well, Sunday was a workday, which offered some surprises as well, since we got off from work already before 2 p.m. Guess the week with autumn holidays toughened us up (it was common to stay 'til 4 p.m. most of the days), so every other day at work seems easy like a walk in the park.
No comments

A Blog by Kriss. All rights reserved. © Maira Gall.