Sunday, February 26, 2012

Sunny Sunday-walk

 Täna on harukordselt päikseline ja tuulevaikne kevadilm!Olen üsna kindel, et rannahooaja avamiseni pole enam kaua jäänud.
Taanlased juba ammu t-särkides ja shortsides ringi patseerimas, täna pidi randa minnes eriti ettevaatlik olema, sest spordihullud sonderborglased tegid igal võimalikul rajal sörkjooksu ning oht kedagi alla ajada oli tavatult suur.
Ma panustasin ka kevade saabumisse ning käisin eile esimest korda baleriinikatega väljas. Jalad otsast ei külmunud.
Täna on ka kuu viimane pühapäev, mis tähendas, et sain taaskord head paremat kokku šopata.
Käisime Kertiga, eeskujulikud trennipihvid, nagu me oleme, ilusti spinningutrennis ja jõuksis ära, nüüd võime täieõiguslikult kodus päikse käes peesitada ja pühapäevast rõõmu tunda. Rühmatrennis käimine on osaliselt ka meie assimileerumiskatse siinsesse ühiskonda - taanlased rebivad kildu ja seletavad midagi, me naeratame viisakalt ning teeme näo, et teame, mida tegema peab. Kõige rohkem kuulsime vist täna trennis sõna "nej" - treener kisas viimasel viiel minutil, et keerake raskust juurde ja rahvas osutas vastupanu :D

2 comments

Anonymous said...

Hei!
Äkki Sa suudad mulle selgeks teha, kuidas Youtube-i muusikavideoid blogi postitusse lisada? Tolle musta pika ribana, ilma liikuva pildita ... :/

Ahastunud, kuid ustav lugeja. :)

K. said...

Nii, ok, ahastunud/ustav lugeja, see on üsna lihtne: kui video parajasti Youtube's mängib, saad selle alt klikata nupukesele "Jaga". Ilmub üks lühilingiga riba, selle kürval on omakorda "Manusta" ning sealt saad siis HTML-koodi. Kopeeri ning kui hakkad paste'i tegema siin Blogspotis, pane korra vaade HTML peale (siis kui postitust teed, on üleval vasakul variant "Compose" ja "HTML"... see viimane näitab siis kõike koodides). Sinna siis paste'id Youtube'i video koodi ning koodis oleva "height" osa muudad suurema arvu pealt nt. 27 peale (isiklikult vahtean alati 27 peale, pole viitsinud katsetada, mis muude arvudega saab). Loodan, et sellest oli abi :)

A Blog by Kriss. All rights reserved. © Maira Gall.