Wednesday, September 9, 2015

Cruisin'

Today I had classes only 'til noon, so I used this opportunity to go cruise around Beijing!
//
Täna olid mul loengud lõunani, nii et kasutasin koolile järgnenud vaba aega Pekingiga tutvumiseks!

Somewhere on the corner of the Forbidden City
So I actually biked to the Tiananmen Square today and made a small circle around the Forbidden City. It was rather crowded and they didn't let in with a bike, so I decided to come back some other time.
//
Täna velotasin Tiananmeni väljakuni ning tegin väikse tiiru ümber Keelatud Linna. Kuna seal käis suuremat sorti tunglemine ja rattaga alale ei lubatud, siis otsustasin, et tulen mõni teine kord tagasi.

Beijing Hutongs
I was intrigued by the sign pointing towards hutongs, so I decided to just follow one of these signs. So there I stood - in the middle of an authentic cozy little hutong of Beijing!
Hutongs are narrow streets and alleys, really common in Northern parts of China and very prominent in Beijing.
//
Mind köitsid väiksed sildid, mis juhatasid hutongide suunas, nii et otsustasin hoopis järgneda siltidele. Niisiis seal ma seisin - keset üht ehedat hubast Pekingi hutongi tänavat! Hutongid on siis kitsad tänavad ja majadevahelised teed, mis on iseloomulikud Hiina põhjaaladele ja Pekingi omad on ühed kuulsaimad.
Beijing Hutongs
Beijing Hutongs
Beijing Hutongs
Beijing Hutongs
Beijing Hutongs
Beijing Hutongs
Chinese cakes!
And Chinese sweets and cakes to end off this post. I got an amazing sticky rice cake with red bean paste, it's almost like rice pudding with jam, best thing eveeeerrrrr 
//
Ja Hiina maiustusi lõpetuseks. Ostsin ühe megahea sticky rice koogikese, mille vahel oli azuki ubade pasta, meenutab väga riisipudingut moosiga, niiiii heaaaaaNo comments

A Blog by Kriss. All rights reserved. © Maira Gall.