Friday, January 13, 2012

Home sweet home

Tallinn Daggers - Flesh Parade 
  


Nii vajasin seda kuuma kohvi - teel rongile hakkas kõige hullemat padukat sadama ning pidin neli tundi märgade riietega rongis istuma, brr. Ja Kopenhaageni rongijaam oli hullult segane - hüppasin mingile rongile, mille suunas inimesed ebamääraselt näitasid ning närvitsesin, et kas ikka on õige. Sain kohe oma küsimusele vastuse, nimelt hüppas rongile üks vanamees, kelle selja taga uksed kohe sulgusid ja kes lootusrikkalt küsis : "Odense?". Kõik raputasid pead, kuskilt kostus "Kastrup, airport". Vanamees hakkas hädaldama ja ohkima, mina aga tegin sisimas rõõmutantsu (olgugi et mul oli tast kahju. Aga hei, ta läks järgmises peatuses maha, nii et usun, et ta ikka jõusid Odensesse.) // I so needed that hot coffee - got soaking wet while I was going to the trainstation, since it was pouring rain and I just had to sit there for 4 hours in my wet clothes, brr. And Copenhagen trainstation is a mess - I just jumped on a train which people were carelessly pointing on when I asked them for directions, so I was kinda fidgeting, whether it was the right one. I got my answer pretty quickly though, since one old man jumped on the train also and the doors closed behind him. He asked with a smirk on his face : "Odense?". Everyone shook their heads and someone said "Kastrup, airport". The old man started complaining and sighing, while I held a little happy dance inside my head (though I did feel sorry for the man, but he got out on the next station, so he probably figured his way out to Odense).
H&M'i monstrum lennujaamas. Üsna igav muidugi. // A huuuge H&M store in the airport. A pretty boring one though.
Kohe kui Eestisse jõudsin, oli vaja öisesse Tallinnasse rändama minna. Ühesõnaga, saime Triinuga korralikult tantsida Grind'il (ooooh, sellest tundsin küll puudust...) ning täna kuulsin ka huvitavast ning poliitiliselt ebakorrektsest jutuajamisest, mis Triinul me taksojuhiga pärast mu väljumist oli. Nalja saab.
Uni jäi paraku lühikeseks, sest varahommikul äratas mu autodemürin ja prügiauto kolin üles ning vaatamata väsimusele ei jäänud ma enam magama. Tere tulemast taas linna. Õige kahh, ega ma siia magama ei tulnud. // As soon as I got back home I had the need to go out to explore Tallinn during the night. Had a blast with Triin and today I heard about the interesting and politically incorrect conversation which Triin had with our taxidriver. Gotta have some fun, right.
Didn't get enough sleep, since I was rudely awakened by the garbage car and other noises out on the street. Welcome to the big city. Well, I didn't come here just to sleep anyways.


Hea olla kodus. Isegi libedad tänavad ning otse silma sihtivad lumehelbed ei suutnud talvise linna võlusid mu jaoks varjutada. // So good to be home. Even icy streets and snowflakes which were aiming straight for my eyes couldn't tame my excitement of the magical wintertime in the city.

No comments

A Blog by Kriss. All rights reserved. © Maira Gall.